Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kilka słów od Roope, gitarzysty Children of Bodom. Strona: 1

Artykuł: Kilka słów od Roope, gitarzysty Children of Bodom

Kilka słów od Roope, gitarzysty Children of Bodom Wysłany: 2013-12-05 11:31

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Mało tu tak bezpośrednich form kontaktu muzyków z odbiorcami jak przez wywiady. I nawet lepiej że tym razem z Roope.

Te niewygodne pytania o teksty to chyba też trochę przeze mnie padły, ale w sumie nieźle wybrnęliście włącznie z nawiązaniem do hipokryzji Tägtgrena, heh.

Ludzie nie lubią kupy, bo śmierdzi, brudzi, ma nieprzyjemną konsystencję, źle wygląda, przenosi zarazki i to wszystko prawda, ale każdy ją robi. Coś trzeba wymyślać, żeby nie było aż tak źle :-) I nie piętnować się nawzajem za bardzo jak coś się nie uda od razu.

Teksty dzieciaków nadal kiepsko trawię, ale muzycznie to jak dla mnie w większości kawał dobrej roboty, wywiad super :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-01-19 14:00

Aghast (Bicz)
Aghast
Posty: 36
Wrocław/ Warszawa

Oczywiście, że pytanie o teksty to Twoja wina. :P Ale przyznam, że spodziewałam się innej reakcji: jakiegoś focha, czy coś. Tym bardziej, że wcześniej rozmawiałam z osobą z ich bliskiego środowiska, która wprost powiedziała, że na niektóre pytania Aleksi mógłby nie odpowiedzieć.
Nie mniej jednak, teskty tekstami, a Halo.. muzycznie, mnie na prawdę pozytywnie zaskoczyła. Patrząc na poprzednie płyty, to im się udało.


"We are all singing, all dancing crap of the world." - T.D. Ja tänne sitä jallua.


Wysłany: 2014-01-19 15:27

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:64e6a1234e="Aghast"]Oczywiście, że pytanie o teksty to Twoja wina. :P[/quote:64e6a1234e]
Bardzo mi miło :-D


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło